Тренування породжують майстерність

Дата: 04.04.2019 08:27

30 березня 2019 року на базі Льотної академії НАУ відбувся чемпіонат Кіровоградської області з індивідуальної туристської техніки в закритих приміщеннях. Змагання проходили на дистанції IV класу.

Команду Бобринецької ОТГ представляли кращі спортсмени міста: Самойленко Наталія, Анна та Михайло Слепченки.

У запеклій боротьбі серед жінок, не дивлячись на всю складність дистанції і те, що довелося змагатися проти сильних, підготовлених і набагато старших за віком конкурентів, наша спортсменка Анна Слепченко здобула бронзу, Наталія Самойленко посіла 4 місце.

Серед чоловіків боротьба йшла на секунди. Михайло Слепченко продемонстрував високі навички та вміння, підтвердивши свій рівень підготовки, та здобувши 4 місце.

У загальному заліку команда Бобринецької ОТГ зайняла ІІІ місце. Спортсмени були нагородженні грамотами та дипломами Кіровоградської обласної федерації спортивного туризму.