ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу  на визначення автомобільного перевізника  на  автобусному  маршруті  загального  користування, що проходять у межах Бобринецькій об’єднаної територіальної громади (м.Бобринець-с.Червона Долина – с.Богданівка– с.

Дата: 28.03.2019 16:15

про проведення конкурсу  на визначення автомобільного

(м.Бобринець-с.Червона Долина – с.Богданівка– с.Коржево – м.Бобринець)

Виконавчий комітет Бобринецької міської ради оголошує конкурс на на перевезення пасажирів на автомобільному міському маршруті загального користування, що проходять у межах Бобринецькій об’єднаної територіальної громади: м.Бобринець-с.Червона Долина – с.Богданівка– с.Коржево – м.Бобринець.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 02.05.2019 року об 14.00 годині в приміщенні міської ради.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 02.05.2019 р. до 10,00 год.

За довідками звертатися у Бобринецький міськвиконком за адресою: 27200, м.Бобринець, вул.Орджонікідзе, 80, кімната № 202 адмінбудинку, контактні телефони 3-41-88.

Режим роботи: понеділок-четверг з 7.45год до 17.00 год, п’ятниця з 7.45 год до 15.45год.

Розмір плати за участь у конкурсі – не встановлено.

Повна інформація щодо проведення конкурсу розміщена на офіційному сайті Бобринецької об’єднаної територіальної громади за адресою:

www. bobrynecka.gromada.org.ua

Виконавчий комітет Бобринецької міської ради.