Кіровоградська область, Кропивницький район

Ударний «Легіон»

Дата: 21.03.2019 11:41
Кількість переглядів: 737

З 14 по 16 березня 2019 року у с. Тарасівка Новгородківського району Кіровоградської області відбувся XXVII чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти, присвячений пам’яті Андрія Чаловського.

На змагання прибули 40 команд (понад 160 учасників) з міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.

Команда «Легіон» (тренер Горецький Іван Якович) представляла Бобринецьку ОТГ на туристській арені області.

Наш земляк Ланецький Є.А. підготував гарну дистанцію зв’язок для старшої та молодшої вікових груп і зайняв посаду начальника дистанції з даного виду. Випускник КЗ ЦДЮТ Скіпа О.В. на цих змаганнях дебютував у якості судді та представника команди. Тренер Горецький І.Я. виконував функції заступника головного судді.

Учасники чемпіонату змагалися на двох дистанціях «Смуга перешкод» (зв’язки та командної першості (за вибором)).

За сумою результатів двох днів у напруженій боротьбі команда КЗ «ЦДЮТ» посіла ІІ місце.

Вітаємо наших туристів: Слепченка Михайла та Слепченко Анну за зайняте ІІ місце на дистанції «смуга перешкод» (змішані зв’язки), Гриценка Максима та нового члена команди - Павлишака Ігоря за зайняте ІІ місце на дистанції «смуга перешкод» (чоловічі зв’язки).

За загальними результатами змагань команда здобула кубок Чемпіонату і 14 медалей.

Переможці нагороджені медалями, дипломи та кубками управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», а також отримали призи від спонсорів змагань інтернет-магазину туристського спорядження alp.com.ua та інформаційно-туристичного центру Triotour.

Наші спортсмени Слепченко Михайло та Гриценко Максим також вдало виступили на першому етапі Кубку України в смт. Варва Чернігівської області,  де посіли 7 та 12 місця.

Вітаємо юних туристів та їхніх керівників з новими перемогами та бажаємо нових досягнень!