МОЛОДІЖНІ КІНОМАЙСТЕРНІ У БОБРИНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 20.03.2019 13:47

Фото без описуМолодіжні кіномайстерні – це серія навчальних зустрічей для творчої та активної молоді, а також всіх, хто, яка цікавиться аудіовізуальним мистецтвом та режисурою, хто прагне опанувати інструменти відео та монтажу, має ідеї для того, як створити у своїй громаді цікавий авторській кінопродукт. Ми пропонуємо познайомитися ближче з короткометражним жанром – навчитися створювати урбаністичне відео, а також – долучитися до команди Бобринецького фестивалю мобільного кіно.

Кіноподії в громаді – це цікаво і драйвово, коли ми це створюємо разом!

Майстерня 1

Майстерня короткометражних фільмів

24 березня 2019 року

9.30-16.00 - Місце проведення: Територіальний центр, вул. Миколаївська, 47 Вхід вільний.

Ініціатор заходу: ГО «Центр територіального успіху» та команда проекту «Мандрівний кінотеатр Бобринецької громади»

З собою взяти на вибір – повітряна куля червоного кольору, дзеркальце, капелюшок, листи в конвертах чи старі листівки, книгу, яку ви любите, карту міста, стрічку, намистинки чи якісь інші прикраси, годинник, олівці (або якийсь іншу цікаву річ на ваший вибір:)

Очікуваний результат: практичні навички учасників (розробка ідеї відео, створення сценарію, організація виробничого процесу, продакшн, монтаж, промоція, командна робота тощо); створення пілотного кінопродукту, який буде спільним результатом учасників за час майстерні; тестування моделі навчання кіновиробництву.

Запрошені тренери: Артем Луценко, Ольга Луценко (Frame Studio Kropyvnytskyi)

Менторський супровід у подальших кроках - Ірина Ткаченко, кординаторка проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» (ГО «Громадські ініціативи України»).

Програма заходу

• 9.30-10.00 - Реєстрація, вітальна кава
  • 10.00-10.30 - Теоретичний модуль 1. Візуальне мистецтво: формати, підходи, жанри. Навіщо це Бобринецькій громаді?
  • 10.30-11.00 - Теоретичний модуль 2. Кейси. Кіномистецтво як можливість розказати про своє місто та громаду
  • 11.00-12.30 - Робота в групах: розробка ідеї та концепції урбаністичної відеопоезії. Підготовка сценарію. Обговорення сценарію, підготовка до зйомок.
  • 12.30-13.00 - Кава-перерва
  • 13.00-14.30 - Зйомки
  • 14.30-15.30 - Лабораторія монтажу.
  • 15.30-16.00 - Рефлексія. Презентація урбаністичної відеопоезії. Наступні кроки.

Захід відбувається у рамках проекту «Мандрівний кінофестиваль Бобринецької громади», що втілюється ГО «Центр територіального успіху» (проект "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) та за підтримки ГО «Громадські ініціативи України», яка є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області»).