Останній тур одинадцятого чемпіонату з фут-залу «Першої  ліги» сезону 2018-2019

Дата: 18.03.2019 11:17

Фото без опису16 березня в Кропивницькому пройшов останній тур одинадцятого чемпіонату з фут залу «Першої  ліги» сезону 2018-2019 р. В чемпіонаті приймали участь 10 команд серед них команда «Бобринець» і дев’ять команд з Кропивницького. Чемпіонат розпочався з 03.11.2018 року, команди грали кожної суботи впродовж п’яти місяців. Майстерна гра команди «Бобринець» демонструвала гідну боротьбу у кожному матчі. Хлопці які поважають футбол та повністю віддані своїй справі, власними силами організовували поїздки на змагання. Незважаючи на те, що в місті Бобринець немає відповідного спортивного залу для повноцінних тренувань, гравці показали високий професіоналізм. За результатами 18 турів наша команда посіла почесне II-місце, це навіть незважаючи на те, що у фут-зал грають 5х5, а наші футзалісти тренуються 3х3.

Склад команди:

Арабов Павло, Гордубей Андрій, Довгаль Сергій, Плющевський Сергій, Потьомка Віталій, Потьомка Сергій, Піньковський Андрій, Проценко Олександр, Квашенко Сергій, Кравченко Роман, Ліщук Павло, Малик Володимир, Літвін Сергій, Філіпенко Ігор.Фото без опису