З Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 15.03.2019 12:05

Фото без описуШановні працівники житлово-комунального підприємства!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею комунальнго господарства забезпечується стабільний комфорт, чистота і порядок в місті. Сьогодні важко уявити життя Бобринця без щоденної роботи цієї служби. Працівники комунального господарства невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тішили око прибрані вулиці, тротуари та парки. Сподіваємось, що Ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя населення, подальшого благоустрою громади та підвищенням якості послуг.

Тож, у День професійного свята хочу побажати Вам, доброго здоров'я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту рідного міста! Хай щедрою до Вас буде доля та обминають життєві негаразди.

З повагою

Міський голова                                                                                     СНІЖКО В.В.