Можливі варіанти подання декларації про майновий стан і доходи

Дата: 14.03.2019 15:13

З 1 січня 2019 року стартувала кампанія декларування доходів отриманих громадянами платниками податків у 2018 році, під час якої окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі – податкова декларація) за 2018 рік та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Податкова декларація подається в податкову інспекцію за місцем проживання (реєстрації).

Згідно п. 49.3 ст. 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умов щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податків зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання, а при поданні в електронній формі, - не пізніше  закінчення останньої години 02 травня 2019 року.

Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області