Реалізація промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у січні 2019 року

Дата: 12.03.2019 10:03

Підприємствами Кіровоградської області у січні 2019р. реалізовано промислової продукції на суму 2,5 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 1,8 млрд.грн (70,2%). Частка промислової продукції, реалізованої за межі України, становила 17,3%.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 36,2% на суму 910,7 млн.грн, з них найбільше – олії та тваринних жирів – на 619,8 млн.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 110,5 млн.грн.

Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму 655,1 млн.грн або 26% загальнообласного обсягу.

Головне управління статистики в області