Соціально-економічне становище Бобринецького району за січень 2019 року

Дата: 12.03.2019 10:04

Населення. На 1 січня 2019р. в районі проживало 25,1 тис. осіб.
За 2018р. чисельність населення скоротилася на 336 осіб.

Ринок праці. За даними обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець січня 2019р. становила 592 особи.

Оплата праці. За ІV квартал 2018р. порівняно з відповідним періодом 2017р. середньомісячна номінальна заробітна плата, нарахована одному штатному працівнику, по підприємствах, установах, організаціях (юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) зросла на 21,2% і становила 6963 грн, що в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн). Рівень заробітної плати по району становив 89,7% середнього рівня по Кіровоградській області.

Промисловість. У січні 2019р. підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2,2 млн.грн, що становило 0,1% загального обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу становив 86 грн.

Головне управління статистики в області