Вночі вандали поперевертали серед вулиці сміттєві урни

Дата: 11.03.2019 16:02

Неодноразово порушувалось питання про те, що культура поведінки мешканців нашого міста дуже низька та таких масштабів воно не сягало. В ніч на 11 березня в міському парку та по вул. Миколаївська поблизу міського територіального центру невідомі серед ночі повалили та перенесли на середину дороги урни. Що хулігани хотіли цим вчинком донести громадськості незрозуміло, та подібні дії залишати поза увагою неприпустимо, адже такі вчинки будуть продовжуватись і головним мотиватором цьому буде безкарність.

Звертаємось до небайдужих, свідомих громадян, якщо хтось бачив або знає хто причетний до даного злодіяння прохання звернутися до відділення поліції.