З Міжнародним жіночим днем – 8 Березня!

Дата: 05.03.2019 16:18

Фото без описуДорогі бобринчанки!

Прийміть сердечні вітання з прекрасним весняним святом краси і любові – 8 Березня!

Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя.

Багато з Вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності.

Своєю невтомною щоденною тур ботою про родину, материнським теплом і ласкою, вірністю і добротою, ніжністю й милосердям ви заслужили шану і глибоку повагу! Ви допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими, надихаєте та підтримуєте нас. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння – ті якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

Любі наші мами і дружини, доньки, сестри, бабусі і колеги! Від усієї чоловічої половини територіальної громади щиро вітаю вас з прекрасним весняним святом – Міжнародним днем жінок! Бажаю Вам поваги від колег, людської доброти, щирого кохання, міцного здоров’я та родинного затишку. Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від Ваших посмішок розквітає наше місто. Нехай Вас оминають розчарування та негаразди, рідні оточують шаною та увагою, а чоловіки оберігають Вас від проблем та зайвих клопотів.

Нехай цей весняний день подарує вам море квітів, добрі посмішки, увагу близьких і радість нових зустрічей!

Зі святом весни! З 8-м Березня!

З повагою

Міський голова                                                                                                 СНІЖКО В.В.