Обласна Спартакіада з баскетболу 3Х3

Дата: 11.03.2019 10:29

Обласна Спартакіада з баскетболу 3Х3

Фото без опису03 березня 2019 року у м. Кропивницькому відбулися змагання обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти з баскетболу 3х3.

У змаганнях взяли участь 18 команд хлопців і 13 команд дівчат закладів освіти області.

Команда хлопців закладів освіти міста (Лавріненко Андрій, Дем’яненко Максим, Ліщук Денис, Буянін Андрій, Бардиш Антон) зайняла  2 місце (вчитель фізичної культури Шоколов В.М, тренер-викладач Неклеса В.М.).

Команда дівчат (Бондаренко Вікторія, Мущенко Ольга, Токарєва Дар’я, Бойко Юлія, Головко Олена, Білоконенко Ніна), яка грала за вихід у четверть фіналу, зайняла 5 місце (вчитель фізичної культури Малик В.Ю., тренер-викладач Крисенко А.С.).