Відкрита першість Бобринецької міської ОТГ з волейболу

Дата: 06.03.2019 11:54

Фото без описуВідкрита першість Бобринецької ОТГ з волейболу.

3 березня 2019 року в місті відбулася відкрита першість Бобринецької об’єднаної територіальної громади з волейболу присвячена 75-річниці визволення міста Бобринець від німецько-фвшиських загарбників. Відкривали змагання заступник міського голови з соціально-гумонітарних питань Кривошея Л.П, і головний спеціаліст Бобринецької міської ради Проценко О.О. В змаганнях зареєструвалися сім команд, а саме «Бобринець», команда «МИ», «Чарівне», «Тарасівка», «Компанївка», «ПТУ-№32», «Бобринецький колдж БНАУ» Згідно жеребкування команди було розділено на дві групи, в яких команди грали за олімпійською системою , до двох поразок. Після групового етапу з груп до фіналу вийшло чотири команди. За третє місце боролися команди «Чарівного та «Компаніївки» в цьому протистоянні «Компаніївка» отримала впевнену перемогу і посіла третє місце. За перше місце боролися дві команди з «Бобринець» і «Ми Бобринець» в дуже тяжкому протистоянні перше місце посіла збірна команда міста «Бобринець». Команди були нагороджені грамотами та цінними призами, за перше місце команда була нагороджена перехідним кубком. Змагання відбулися завдяки підтримці міського голови В.Сніжка Бобринецької міської ради, «молодіжного крила» від Аграрної Партії України, а також небайдужих спонсорів, які не стоять осторонь розвитку цього прекрасного виду спорту, за що і висловлюємо дуже велику подяку за підтримку.