Чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 01.03.2019 11:50

Фото без опису28 лютого під головуванням міського голови Сніжка В.В. відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Відповідно до плану роботи виконкому, було заслухано та обговорено питання порядку денного, а саме: про затвердження графіку проведення ярмаркових заходів протягом 2019 року; про затвердження протоколу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Бобринецької міської ОТГ; про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міської ради у 2018 році; про стан виконавської дисципліни у Бобринецькій міській раді за 2018 рік; про стан охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою; про виділення матеріальної допомоги; про надання дозволу на благоустрій прилеглої території; та інші питання щодо присвоєння адрес та стосуються захисту прав дітей.

За результатами обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.