Марафон ерудитів

Дата: 01.03.2019 09:21

Марафон ерудитів

Фото без опису26 лютого  2019 року розумники та розумниці  закладів загальної середньої освіти міста зібралися на  традиційному конкурсі  «Марафон ерудитів», який  провела заступник директора комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради Кириченко Наталія Іванівна.

Інтелектуальну еліту міста представляли   команди:

«Грім» (КЗ «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»): Джегалюк Ілля, Раєнко Андрій, Отрєп’єв Максим, Неус Єлизавета, Дмитрян Дмитро, Вєтров Єгор, капітан команди – Отрєп’єв Максим.

«Веселі розумники» («Філія № 1 - ЗШ І-ІІ ступенів»   КЗ «Бобринецьке НВО»): Бойко Дарія,Тихонова Надія, Вербова Наталія, Яркова Зоряна, Соболєвський Сергій, Линець Ігор, капітан команди – Вербова Наталія.

«Чудова п’ятірка» («Філія № 2 - ЗШ І-ІІ ступенів»    КЗ «Бобринецьке НВО»): Іскров Костянтин, Зубенко Єлизавета, Байбарак Анастасія, Полув”ян Маргарита, Качан Владислав, капітан команди - Ібрагімова Катерина.

«Зірочки» (КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»): Іванченко Анна, Вовенко Ліна, Пукасенко Каріна, Цибульнік Вікторія, Жосан Євгеній, капітан команди – Соломаха Софія.

Юні ерудити змагалися в конкурсах: «Вірю – не вірю», «Я Вам – Ви мені», «Танці на хмарках», «Плутанина», «Гроші», «Скупий платить двічі, а неуважний тричі», «Бліц». Гравці продемонстрували свої знання у різних галузях науки та культури України та інших країн світу.

Для глядачів було проведено цікаву вікторину

Перемогу у конкурсі  здобула команда «Зірочки» ( КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»);

ІІ місце - команда «Грім» (КЗ «Бобринецьке НВО»);

ІІІ місце - «Чудова п’ятірка» («Філія № 2 - ЗШ І-ІІ ступенів»  КЗ «Бобринецьке НВО»);

ІV місце - «Веселі розумники» - («Філія № 1 - ЗШ І-ІІ ступенів» КЗ «Бобринецьке НВО»).