Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

Дата: 28.02.2019 09:55

Фото без описуПовідомлення про оприлюднення регуляторних актів

Бобринецька міська рада на виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  виносить на обговорення з 01 березня 2019 року слідуючі проекти регуляторних актів:

- "Про встановлення ставок  та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік";

- "Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік";

- "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території  Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік".

Надсилання зауважень та пропозицій здійснюється відповідного до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Бобринецької міської ради : 27200, м. Бобринець, вул.Незалежності, 80 (2 поверх),  протягом одного місяця (до 01 квітня 2019 року).