Пам’ятка пенсіонерам - одержувачам субсидій

Дата: 22.02.2019 16:38

Фото без описуЗ 01 березня 2019 року за рішенням Уряду монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України.

Акціонерне товариство «Укрпошта» забезпечить виготовлення та доставку кожному одержувачу субсидії персональних повідомлень про надання житлової субсидії у готівковій формі (орієнтовно - після 10 березня 2019 року).

Яким чином здійснюється виплата монетизованих субсидій?

Виплата житлових субсидій здійснюється Міністерством соціальної політики України через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти поштового зв'язку.

Виплата субсидій у готівковій формі здійснюється одночасно з виплатою пенсій згідно встановленої дати виплати.

Як і де отримати гроші?

Пенсіонери, які отримують пенсію через банківські установи, одержать житлову субсидію на свій банківський рахунок. Ті, хто одержує пенсію через поштове відділення, також отримають і житлову субсидію.

Коли перерахують гроші?

Період здійснення виплати монетизованих субсидій буде синхронізовано з датами виплати пенсій. Тобто кожен пенсіонер - одержувач субсидії отримає гроші у встановлену за графіком виплати пенсії дату впродовж виплатного періоду (з 4 по 25 число місяця).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

1. Для отримання монетизованих субсидій надавати додаткові документи до сервісних центрів не потрібно.

2. Виплата житлових субсидій головним управлінням Фонду в області буде здійснюватись на підставі визначених структурними підрозділами органів соціального захисту населення даних про суми монетизованих субсидій пенсіонерів.

3. За роз’ясненнями щодо порядку надання субсидій, суми субсидій потрібно звертатись до відповідного органу соцзахисту.

Олена Романченко

заступник начальника головного управління