День пам’яті героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2019 16:26

Фото без описуГорить свіча, і пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса

Героїв Україна пам’ятає.

У кожної держави є події, які пам’ятають протягом десятиліть, віків. Вони назавжди змінюють хід історії та світогляд громадян. Таким став для нас, українців, Євромайдан у лютому 2014 року. Про події Революції Гідності має знати кожен громадянин нашої держави. За три дні загинуло близько сотні протестувальників. Їх, українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, назвали «Небесною сотнею». Серед загиблих майданівців був і наш земляк – Віктор Чміленко.

20 лютого 2019 року у закладах освіти міста організовано тематичні заходи до Дня пам’яті героїв Небесної Сотні:

• вихованці закладу дошкільної освіти № 2 «РОМАШКА» долучилися до Всеукраїнської акції «Ангели пам'яті» та створили стенд «Фільм про героїв Небесної сотні»;
  • у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» - лінійка-реквієм до Дня пам’яті героїв Небесної Сотні;
  • у КЗ «Бобринецьке НВО» - виховна година «Пам’яті героїв Небесної Сотні присвячуємо!»; виставка тематичної літератури «Герої не вмирають»; патріотичний флеш-моб на підтримку українських моряків, захоплених у Керченській протоці російськими морськими силами;
  • у філії №1 КЗ «Бобринецьке НВО» - перегляд відеофільму про революцію Гідності і зустріч з учасником Майдану Цоколовим О.С., який вручив учням коровай та значки з національною символікою;

у філії № 2 КЗ «Бобринецьке НВО» - в рамках акції «Пам'ятаємо!» вшанували пам'ять героя-земляка Олефіренка Юрія Борисовича, колишнього випускника школи, капітана І рангу Збройних сил України.

Здобувачі освіти переглянули документальні фільми «Зима, що нас змінила», «Майдан. Хроніка подій», «Двадцять свідчень про перший день протистоянь на майдані».

Учитель філії № 1 КЗ «Бобринецьке НВО» Зайцева В.В. передала Олексію Цоколову свій авторський вірш «Бунтар», який присвятила Герою України Віктору Чміленку.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису