Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області інформує

Дата: 21.02.2019 11:12

Щодо порядку застосування тимчасового режиму звільнення від оподаткування ПДВ

Новоукраїнське управління повідомляє, що Законом України від 23 листопада 2018 року №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який набрав чинності 01.01.2019, продовжено до 01.01.2022 дію тимчасового режиму звільнення від оподаткування ПДВ для операцій з постачання, у тому числі операцій з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, визначеного пунктом 23 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Переліки таких відходів та брухту чорних і кольорових металів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Дію постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня  2011 року № 15 (зі змінами), якою затверджено дані переліки, також продовжено до  01.01.2022.

Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області