Дохід отриманий від обробітку земельної ділянки наданої для ведення особистого селянського господарства, декларуємо чи ні?

Дата: 13.02.2019 16:53

Фото без опису

Відповідно до пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України якщо розмір земельної ділянки наданої для ведення особистого селянського господарства та/або земельної частки (пая) виділені на місцевості, що перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

Тобто, платнику податків необхідно самостійно визначити свої податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору та подати до Державної податкової інспекції за місцем реєстрації Податкову декларацію за звітний період.  Ставка податку становить 18 відсотків, а збору 1,5 відсотка.

Податкова декларація, за період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи з фізичних осіб подається до 1 травня року наступним за звітним.

Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області