До відома приватних нотаріусів, працівників державних нотаріальних контор, суб’єктів державної реєстрації та державних реєстраторів!

Дата: 13.02.2019 15:10

Фото без опису27.02.2019 Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України спільно з Науково-експертним інститутом у сфері права «Правник» планується проведення практичного семінару у місті Києві за адресою: вул. Кустанайська, 6 та on-line по всій Україні на тему:   «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з урахуванням усіх  законодавчих змін. Регулювання майнових відносин подружжя. Шлюбні договори. Договори про надання утримання. Зобов’язання з виплати аліментів».

Лекторами на семінарі будуть виступати заступник директора Департаменту приватного права – начальник Управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України Лещенко Анатолій Олексійович та приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Петрова Ірина Григорівна.

За результатами проходження навчання учасники отримують відповідний сертифікат.

Детальніша програма семінару на сайті - http://270219.nei-Iawyer.com.