Переможці обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Дата: 13.02.2019 09:35

Фото без описуУ грудні 2018 року проведено обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

На розгляд журі було подано понад 300 робіт юних фотоаматорів у десяти номінаціях із усіх районів та міст області. Серед них – роботи вихованців фотогуртка «Позитив» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради (керівник Решетніков Валерій Ростиславович).

На підставі рішення журі обласного етапу конкурсу три роботи вихованців КЗ «ЦДЮТ» відзначено дипломами.

Дипломом І ступеня:

• Сидорак Тетяну (фоторобота «Ми з дідусем»);
  • Грек Ганну (фоторобота «Самотність»).

Дипломом ІІ ступеня:

• Негру Євгена (фоторобота «Манила стежка в осінь»).

Від Кіровоградської області на фінальний етап конкурсу було надіслано 45 робіт юних фотоаматорів з Благовіщенського, Знам’янського, Компаніівського, Олександрійського, Олександрівського, Петрівського, Устинівського, Маловисківського, Голованівського, Новоукраїнського, Гайворонського, Світловодського, Новоархангельського районів та міст Кропивницького, Олександрії, Світловодська та Бобринця.

Українським державним центром позашкільної освіти підбито підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». За результатами журі конкурсу роботи сімох юних фотоаматорів області визнано в числі кращих, а їх авторів нагороджено Дипломом Українського державного центру позашкільної освіти.Фото без описуФото без описуФото без опису