Міський етап VІІІ обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Дата: 11.02.2019 09:28

Фото без описуЗ метою популяризації питань охорони праці, а також привернення уваги суспільства, у тому числі свідомо активної учнівської молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах України у підростаючого покоління, популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, акцентування уваги на виробничих небезпеках і ризиках, формування свідомої позиції щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці, активізації творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення та підтримки талановитої молоді протягом грудня 2018 року - січня 2019 року у закладах загальної середньої освіти міста було проведено шкільний етап VІІІ обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

04 лютого 2019 року працівниками відділу освіти, молоді та спорту міської ради спільно з головним спеціалістом - страховим експертом з охорони праці Бобринецького відділення ВДФССУ у Кіровоградській області Волошиним О.О. проведено міський етап VІІІ обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

На розгляд фахового журі представлено 16 робіт учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Переможцями та лауреатами міського етапу конкурсу стали:

- АДАМЕНКО Анастасія, ЯРОВА Карина, МІЧКУР Дарина, СОТНІКОВА Софія, ДАВИГОРА Софія (КЗ «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1»);

- КУЛЬОВА Вікторія, ПОСКАЛЬНЮК Вікторія, ГІДІРІМ Маргарита, РАДИШЕВСЬКА Єлизавета, БОЙКО Алла (КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5»).

Роботи переможців направлено для участі в обласному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису