Вітаємо з ювілеєм

Дата: 05.02.2019 14:38

Фото без описуВ ці морозні, але сонячні дні зустріла 80-річний ювілей прекрасна жінка,  любляча матуся, активістка ветеранської ниви, членкиня ради міської ветеранської організації, дитина війни колишній міський голова (1979-1984 років) Трав’янко Людмила Йосипівна.

З ювілеєм привітали міський голова Валерій Сніжко, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея, голова міської ветеранської організації Лідія Беліченко, директор міського територіального центру соціального обслуговування Валентина Коновальчук.

Ваша багаторічна, послідовна і наполеглива праця внесли вагомий вклад у розвиток нашого міста, забезпечили Вам повагу серед друзів і колег. Нехай Господь Бог шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають  від негараздів, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією та радістю сьогодення.