ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ ТА РАЙОНУ!

Дата: 04.02.2019 14:55

Фото без описуВідділом реєстрації  Бобринецької міської ради постійно для жителів громади та району надаються наступні адміністративні послуги:

• державна  реєстрація речового права на нерухоме майно та їх обтяжень (право власності, оренда, тощо);
  • державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (реєстрація бізнесу);
  • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб;
  • видача довідок про реєстрацію місця проживання ( додаток 13).

Крім цього, громадяни можуть отримати безкоштовні консультації фахівців відділу реєстрації з усіх питань, які відносяться до компетенції відділу реєстрації.

Відділ реєстрації Бобринецької міської ради запрошує жителів громади та району, керівників юридичних осіб отримати послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та ї обтяжень, державної реєстрації бізнесу, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання за адресою – м.Бобринець, вул.Миколаївська,  51А  (колишнє приміщення «Укрсоцбанку»).

Прийом громадян здійснюється у робочі дні (крім понеділка)             Вт-Чт з 08.00 до 16.00, Пт- з 08.00 до 15.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Також за даною адресою розміщуються служба у справах дітей Бобринецької міської ради, відділ житлово-комунального господарства, охорони праці та цивільного захисту міської ради, юридичний сектор та сектор земельних ресурсів, а також головний спеціаліст міської ради, які надають адміністративні послуги для жителів громади.

До спеціалістів сектору земельних ресурсів Ви можете звернутися для отримання:

-рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, в оренду, у постійне користування;

- рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі;

- рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі;

- рішення про поновлення договору оренди землі та про припинення права користування земельною ділянкою тощо;

- отримання консультацій з інших питань у сфері земельних відносин.

У юридичному секторі  можете отримати довідку-характеристику, а у відділі житлово-комунального господарства, охорони праці та цивільного захисту – ордер на видалення зелених насаджень, копії рішень виконавчого комітету міської ради про присвоєння адреси житловим, господарським, громадським будівлям або спорудам, дозвіл на виконання земельних робіт.

До служби у справах дітей міської ради звертайтеся з питань соціального захисту дітей, запобіганню дитячій бездоглядності, створенню в місті прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, отримання висновків про доцільність усиновлення, встановлення опіки, піклування, отримання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина.