Водохреща на р.Сугоклій в Бобринецькій ОТГ

Дата: 19.01.2019 18:20

Фото без описуТрадиційно 19 січня у свято Водохреща відбулося освячення води на березі річки Сугоклія.

Саме в цей день найкраще приймати обряд Хрещення.

Вважається, що цього дня звичайна вода перетворюється у води священної ріки Йордан, а той, хто викупався, змиває з себе всі гріхи.

Цю давню традицію освячення води дотримуються і в Бобринецькій громаді.

У це святе і світле православне свято, зі словами привітання до присутніх звернулася заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея.

В свою чергу, настоятель Свято-Миколаївської громади отець Володимир (Ткаченко) привітав всіх присутніх зі святом і провів святкову службу та освячення води.

У водохресному купанні прийняли участь близько сотні бобринчан з вірою, що вода у цей день набуває цілющих властивостей та зберігає їх протягом року. Усіх бажаючих чекали гарячий чай та запашна випічка.

Нехай Хрещення Господнє принесе добробут, спокій, впевненість у кожному дні  та міцне здоров’я у кожну родину. Нехай Господь оберігає Україну від негараздів і печалі.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису