Стартувала кампанія декларування – 2019

Дата: 10.01.2019 15:43

Фото без опису

Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області  повідомляє, що з 01 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2018 року, під час якої окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи за 2018 рік та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) у платників податків виникає у таких випадках:

- при отриманні доходів від фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи, фізичні особи – підприємці  або не провадять незалежну професійну діяльність;

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

- при отриманні іноземних доходів;

- в інших випадках, передбачених законодавством.

Деклараційна кампанія буде тривати до 01 травня 2019 року.

Новоукраїнське управління  ГУ ДФС у Кіровоградській області