Міжгрупові змагання з гирьового спорту

Дата: 08.01.2009 08:23

Фото без опису28 грудня 2018 року в тренажерному залі Бобринецького коледжу ім. В.Порика Білоцерківського національного аграрного університету відбулися міжгрупові змагання з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, присвячені новорічним та різдвяним святам.

Змагання проводилися по довгому циклу, де юні спортсмени посіли такі місця:

В абсолютній категорії , з вагою гир 12 кг. перше місце посів Фадєєв Каспар, друге місце – Лисенко Олександр, третє – Сташенко Владислав.

У ваговій категорії до 60 кг. з вагою гир 16 кг. перше місце здобув Новіков Дмитро, друге місце – Шапошніков Єгор, третє місце – Гурин Віталій.

У ваговій категорії  +60 кг. перше місце виборов Іванченко Олександр, друге місце – Ткаченко Максим.

Серед дівчат в абсолютній ваговій категорії перше місце посіла Мосейчук Анна, друге місце – Джиган Анастасія.

Переможці та призери змагань  були нагороджені грамотами від КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

Тренує вихованців тренер-викладач Намєснік І.І.