З Різдвом Христовим!

Дата: 07.01.2019 17:23

Фото без описуРіздво Христове - особливий день у новорічних святкуваннях нашого народу. Цього дня духовна радість обіймає кожного з нас і ми прославляємо одну з найвеличніших подій історії.

Крізь тисячоліття Світло Віфлеємської зорі зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок.

У сімейне свято Різдва бажаю вам миру, здоров’я, добробуту та многоліття. Нехай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Гарних вам і радісних різдвяних свят!

Христос рождається! Славімо Його!

З найкращими вітаннями,

міський голова                                                                                                                                 В.СНІЖКО