Різдвяні вітання міського голови

Дата: 04.01.2019 13:55

Фото без опису30 грудня за дорученням міського голови Валерія Сніжка заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея привітала з Новим роком, а 4 січня з прийдешнім Різдвом Христовим  учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни. Різдво - величне сімейне християнське свято, а ветерани – це люди, які найбільше потребують турботи й сімейного затишку.

Також Людмила Петрівна привітала з Різдвом сім’ї загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО та вручила подарунок з традиційним різдвяним калачем.Фото без опису