Вітання дітей пільгових категорій з Новорічними святами

Дата: 29.12.2018 13:59

Нового року діти чекають з нетерпінням, адже добрий чарівник із білою бородою поспішає до кожної дитини і у своєму мішку він несе слухняній малечі омріяні подарунки.  Дід Мороз не обходить увагою жодної дитини, дарує свою любов тим, кому це насправді потрібно. Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей.

28 грудня в приміщенні актового залу  комунального закладу "Бобринецьке НВО "Навчально - виховний комплекс "Гімназія - ЗОШ   І - ІІІ ступенів № 1" відбулася новорічна програма для дітей. Дід Мороз з Снігуркою та ведуча Наталія Щіченко не залишили байдужою жодну дитину. Дітлахи охоче брали участь у танцях, конкурсах, відгадували загадки, за що отримували солодощі від Діда Мороза.

Від міського голови В.Сніжка, народного депутата України Станіслава Березкіна всі присутні отримали солодкі подарунки.

Святкова програма підготовлена та проведена спільно громадською організаціє «Центр територіального успіху» з працівниками міської ради.

Керівник «Спілки Української молоді» Юрій Вербовий вручив дітям учасників АТО іменні рюкзаки з новорічними подарунками.

Ще одним подарунком потішила дітвору приватний підприємець Ірина Кравченко, яка запросила дітей в кафе «Мадагаскар» до солодкого столу.