Внутрішньогрупові змагання з футзалу, баскетболу

Дата: 21.12.2018 16:50

Фото без опису19 грудня в спортивному залі КЗ «ДЮСШ» відбулися внутрішньогрупові змагання з футзалу серед юнаків 2009-2011 року народження «Чемпіон». Перемогу здобула команда «Капітани» (Колпак Андрій, Губенюк Богдан, Попов Артем), друге місце посіла команда «Новатор-Ю» (Каранаєв Єгор, Ткаченко Ілля, Пустовойченко Максим), третє місце - команда «Шахтар-Ю» (Загрійчук Максим, Буянін Давид, Сініченко Олег, Бурцев Станіслав).

Також цього дня в спортивному залі КЗ «Бобринецьке НВО» були проведені змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат 2006-2009 року народження.

Перше місце посіла команда «Чітери» (юнаки), друге виборола команда «Бродвей» (дівчата), третє зайняла команда «Ракети»(юнаки).

Після проведених змагань команди і гравці були нагороджені дипломами та грамотами від дирекції КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису