Подарунки для малечі від Святого Миколая
День Святого Миколая діти чекають з нетерпінням. Адже це початок казкової пори зимових свят. Добрий чарівник приніс у своєму мішку слухняній малечі омріяні подарунки. Святий Миколай не обходить увагою жодної дитини, дарує свою любов тим, кому це насправді потрібно.
19 грудня в приміщенні актового залу комунального закладу "Бобринецьке НВО "Навчально - виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1" Бобринецької міської ради відбулося святкове театралізоване дійство для дітей пільгових категорій. Виставу підготували учні комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5». Святий Миколай та його помічники не залишили байдужою жодну дитину.
Привітати малечу з прийдешнім святом завітав міський голова Валерій Сніжко. У вітальному слові Валерій Вадимович побажав дітям здоров’я та закликав їх бути слухняними, аби і в наступному році отримати подарунки. Наприкінці свята міський голова з Святим Миколаєм вручили подарунки дітлахам.