Запрошуємо молодь до участі в Молодіжному баркемпі «Сила твоєї ініціативи»

Дата: 19.12.2018 11:04

Фото без опису20 грудня у Бобринці відбудеться Молодіжний баркемп «Сила твоєї ініціативи»

До участі запрошуємо молодь - учнівську, студентську, 20+, тих, хто працює з молоддю, допомагає втілювати молодіжну політику в громаді, всіх, хто цікавиться молодіжною темою.

Під час зустрічі ти дізнаєшся:
- про роль молоді в громаді
- про те, як свої ідеї перетворювати в ініціативи та проекти та шукати однодумців
- про можливості та інструменти, які допомагають досягати поставлені цілі
А також: пройдеш крутий тімбілдінг, отримаєш яскраві враження та з десяток драйвових ідей

*Баркемп – (не) конференція, вільний майданчик для обміну досвідом та навчання, це простір для твоїх ідей та енергії.

Організатори забезпечують обід та компенсовують доїзд для учасників з сіл Бобринецької міської ОТГ.

Місце події - кафе "Rozmarin", велика зала
(вул. Миколаївська, 9)

Початок реєстрації з 9.45 до 10.00
Тривалість події: 10.00-14.00

Вхід вільний
Особливий дрескод - джинсовий одяг, сорочка чи якийсь аксесуар в клітинку:)

Координаторка заходу: Ірина Ткаченко (0976931163)

Захід проводиться спілкою "Громадські ініціативи України" в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). Cпілка "Громадські ініціативи України" є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області.

Подія у Facebook