Засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку

Дата: 19.12.2018 08:11

Фото без опису17 грудня відбулося засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку де було представлено програму «Місцевого економічного розвитку», яку розроблено в співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми (DOBRE). На протязі 2018 - 2019 року в громаді планується реалізувати 2 проекти місцевого економічного розвитку:

1. Створення кооперативу пасічників «БоМЕД», на реалізацію якого, завдяки підтримці програми (DOBRE), планується залучити до 50 тис. доларів грантових коштів.

Основна мета:

• створити робочі місця та додаткові надходження до місцевого бюджету;
  • згуртувати виробників меду та медової продукції для отримання конкурентної ціни на свою продукцію та захист своїх прав;
  • сприяти ефективній співпраці мешканців громади;
  • промоція продуктів бджільництва через туризм та самоідентифікацію громади.

2. Облаштування «Ярмарково-громадського простору «Кропива»» в парку ім. Кропивницького залучивши на його реалізацію до 20 тис. доларів інвестицій від проекту DOBRE.

Основна мета:

• створити в міському парку зони для ярмаркової торгівлі виробами місцевих умільців, крафтових виробників, малих підприємств та сільськогосподарських господарств;
  • розширити коло реалізації продукції малих виробництв;
  • підвищити зайнятість населення громади та підвищити добробут населення;
  • створити простір для комунікації та співпраці мешканців громади.Фото без описуФото без опису