Надходження коштів до Державного бюджету забезпечено біль ніж на 100 відсотків

Дата: 12.12.2018 16:01

Фото без опису

Завдяки зусиллям платників Новоукраїнського управління протягом січня – листопада 2018 року прогнозні показники з надходжень до Державного бюджету забезпечено на 105 відс., та фактично до бюджету надійшло  615,3 млн.грн.

Такого результату вдалося досягти за рахунок надходження основних бюджетоформуючих платежів. Так, державна скарбниця отримала від платників податків  337,7 млн.грн. податку на додану вартість, що має найбільшу питому вагу, а саме 54,9 відс., від загальної суми надходжень до Державного бюджету. Крім того, до державного бюджету акумульовано: 47,9 млн.грн. військового збору, 144,9 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та  7,5 млн.грн. податку на прибуток підприємств.

Приріст надходжень до Державного бюджету в порівнянні з відповідним періодом минулого року  становить 129,5 млн.грн. або 26,6 відсотка.

Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області