Внесено зміни до форми податкової накладної та розрахунку коригування

Дата: 06.12.2018 16:51

Фото без опису

Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що Міністерством Фінансів України наказом від 17 вересня 2018 року № 763 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року № 1307» (далі – Наказ № 763) внесено зміни до форми податкової накладної та розрахунку коригування кількісних та вартісних показників до податкової накладної (далі – розрахунок коригування), а також до Порядку заповнення податкової накладної.

Згідно з пунктом 4 наказу № 763 цей наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, крім абзацу другого пункту 6 та пункту 8 до Порядку заповнення податкової накладної, затверджених цим наказом, які набирають чинність з 01 січня 2020 року.

Наказ № 763 опубліковано 06.11.2018 у виданні «Офіційний вісник України», № 85, а отже, він набирає чинності 01 грудня 2018 року.

Таким чином, з 01 грудня 2018 року реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) здійснюється за формою, затвердженою наказом № 763, незалежно від дати складання таких податкових накладних та розрахунків коригування.

Податкові накладні та розрахунки коригування, які були подані на реєстрацію  до 01.12.2018 і реєстрація яких була зупинена, в подальшому (у разі прийняття відповідного рішення) реєструються в ЄРПН за формою, за якою такі документи були подані до ЄРПН.

Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області