Книгоношення

Дата: 05.12.2018 14:39
Кількість переглядів: 1925

Бібліотеки Бобринецької об’єднаної територіальної громади працюють з різними категоріями користувачів, в тому числі і з людьми похилого віку та людьми з обмеженими фізичними можливостями. В цьому і полягає місія гуманізації бібліотечного обслуговування,  адже бібліотека – це та соціальна інституція, яка забезпечує і сповідує прояви моральності.

Для пенсіонерів  та людей, які не можуть самотужки дістатися до книгозбірні,  бібліотекарі розносять літературу по домівках. Вивчають смаки користувачів, отримують замовлення по телефону. Для більшості людей похилого віку книга є чи не єдиним другом. Вони чекають приходу бібліотекаря з нетерпінням – адже з ним можна поспілкуватися, почути слова підтримки. Бібліотекар не просто приносить книги (інформацію), а   ще  є і психологом для своїх читачів.

Послуга «Книгоношення» є безкоштовною і діє на постійній основі. Користуватися нею можна не тільки в зимовий період, а і впродовж року.