Відкриття гендерного ресурсного центру

Дата: 27.11.2018 17:33

Фото без описуУ Бобринецькій громаді відбулася важлива подія: громадська організація «Центр територіального успіху»  та міжфракційне депутатське об’єднання  «Рівні можливості», працівники міської ради  презентували відкриття Гендерного ресурсного центру на який було запрошено керівників, заступників закладів освіти, організацій, установ.

Цей захід відбувся за підтримки  міського голови В. Сніжка,   Академії Жіночого лідерства, програми NDI,   USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Гості з Українського Жіночого Фонду Тетяна Гаряча, місто Киів, регіональний координатор програми «Жінки-лідерки» Національного Демократичного Інституту (NDI) Максим Ліушан місто Дніпро, консультантки NDI Юлія Гончар з Черкас, Любов Лук’янцева з Кропивницького вказали на значимість цієї події в рамках громади та України, пообіцяли постійну підтримку  щодо роботи центру .

Потрібною та корисною інформацією поділилися  працівниця служби у справах дітей Н.Горецька, психолог, голова ГО «Центр територіального успіху» Н.Щіченко, інспекторка з ювенальної превенції М.Таран, настоятель Свято - Миколаївської громади отець Володимир Ткаченко.

Гендерний ресурсний центр має стати для кожного із нас  місцем, де б людина почувалася захищеною і де б її розуміли.

Щиро вітаємо нашу Бобринецьку громаду! Відкриваються нові можливості для самореалізації та саморозвитку, додаткового навчання, підвищення рівня професійного та  фінансового зростання.

Присутніх закликали донести інформацію до колективів для подальшої плідної співпраці у важливому і необхідному напрямку розвитку нашої  громади.

Вже незабаром програма Гендерного ресурсного центру буде втілена в життя.

Будьмо тією зміною, яку хочемо бачити у нашій громаді!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису