Міжгрупові змагання з футзалу

Дата: 20.11.2018 16:45

Фото без опису14 листопада 2018 року відбулися міжгрупові змагання з футзалу «Золота осінь – 2018» серед вихованців КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

Юнаки 2007-2008р.н., вихованці тренера-викладача з футболу Філіпенка І.А., були розділені на чотири команди і грали по Олімпійській системі. За результатами гри місця розподілилися так:

І місце зайняла команда «Ліверпуль» (Хрусталенко Руслан, Хрусталенко Ренат, Корчаченко Нікіта, Верло Сергій);

ІІ місце - команда «Барселона» (Подолінський Данило, Винник Володимир, Сорока Олександр, Недоступ Віталій, Вієру Марина);

ІІІ місце команда «Червоний Дракон» (Зороляк Кирило, Горбенко Роман, Кіріченко Геннадій, Бондаренко Максим);

ІV місце посіла команда «Монако» (Цибульський Роман, Денисюк Станіслав, Кобилянський Матвій, Линець Ігор).

Кращими гравцями турніру визнано Хрусталенка Руслана, Подолінського Данила, Зороляка Кирила, Денисюка Станіслава.

Директор спортивної школи Кундель В.Г. по закінченню змагань вручив учасникам дипломи і грамоти.