Екскурсійна поїздка дітей громади до Верховної Ради України

Дата: 19.11.2018 10:30

Вихованці КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради отримали можливість побувати у столиці нашої держави та завітати до Верховної Ради України.

Під час святкування Дня міста Бобринець усіх глядачів приємно вразив виступ барабанщиць. Яскраві костюми, сучасна постановка не залишили байдужими міського голову Валерія Сніжка та народного депутата Станіслава Березкіна, які пообіцяли нагородити гуртківців екскурсійною поїздкою до Києва. Тож 14 листопада активна молодь нашої громади з керівниками гуртків за сприяння народного депутата Станіслава Березкіна,  його помічника Геннадія Солдецького здійснили бажану поїздку. Вони завітали до Верховної  Ради України,  познайомилися з місцем, де працюють народні обранці, скуштували депутатського обіду, помандрували вулицями Києва та дізналися багато цікавого. Кожен учасник екскурсії отримав солодкий подарунок. Задоволеними залишилися учасники екскурсії, і їх батьки.

Велика подяка Станіславу Березкіну  та організаторам екскурсії за цікаву і змістовну мандрівку.