З Днем працівника радіо, телебачення та зв’язку!

Дата: 16.11.2018 10:56

Фото без описуШановні працівники та ветерани зв’язку, телебачення, та радіо!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Ваша плідна і натхненна праця є запорукою успішної роботи по інформуванню населення стосовно актуальних подій.

Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі та в місті, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне ставлення до своєї справи, задоволення зростаючих потреб суспільства у надійному та якісному поштовому зв’язку.

Бажаю всім Вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.

З повагою

Міський голова                                                                                                                                                 В.В. Сніжко