ФК «НОВАТОР» Чемпіон області першої групи 2018 року

Дата: 09.11.2018 15:37

Фото без описуЗакінчився 28-й чемпіонат області з футболу серед аматорів Першої ліги, в якій приймав участь ФК «НОВАТОР» з міста Бобринець, в чемпіонаті прийняло участь дев`ять команд. В напружених та непростих матчах, перше коло ФК «НОВАТОР» пройшов без жодної поразки, вже наприкінці другого кола за три тури до завершення чемпіонату було зрозуміло, що ФК «НОВАТОР» є впевненим Чемпіоном. Срібним призером стали наші сусіди Долинчани, а бронзовим команда з Устинівки. Хочемо звернути увагу на те, що команда виборюючи золоті нагороди, грала за кошти благодійників, які не стояли осторонь проблемних питань команди. У нашого футболу є майбутнє, і ми хочемо щоб районна та міська влада звернула увагу на утримання, проблеми футбольної команда і розвиток цього виду спорту. Тому що для процвітання команди потрібен керівник і власник футбольного клубу.

ФК «НОВАТОР» хоче висловити слова вдячності, меценатам, вболівальникам, які підтримували команду на виїзних та на домашніх матчах, Бобринецькій районній федерації футболу, а також міському голові за надання автобусу для перевезення команди на виїзні матчі, а районній владі за моральну підтримку.Фото без описуФото без опису