Переможці обласного конкурсу «Українська паляниця»

Дата: 09.11.2018 08:09

07 листопада 2018 року в м. Кропивницькому відбувся щорічний  обласний фестиваль «Українська паляниця».

Бобринецьку об’єднану територіальну громаду представляла команда вихованців комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради «Чудесні діти» у складі: Кобзар Анастасія, Колпак Дар’я, Пергашева Дар’я, Яценко Анна.

Фестиваль «Українська паляниця» проводиться з метою формування шанобливого ставлення до хліба та пов’язаних з ним народних традицій.

Програма фестивалю включала виставку хлібних виробів та конкурсні виступи учнівських колективів.

Українці дуже працелюбний народ. Ми любимо та поважаємо хліб. Для нас він багато значить. Усе в нас починається від хліба, від цієї маленької зернинки, що ввібрала в себе неймовірну енергію Всесвіту. Від нього, святого, починаються великі звершення, великі відкриття, це також сутність самого існування людства на планеті. І кожен із нас — дитина свого народу і хліба.

Виставка хлібної продукції команди вихованців ЦДЮТ була тематично пов’язана з темою програми, яку вони представляли.

Команда виборола II місце в номінації «Представлення регіональних обрядів, пов’язаних з природою».

Готували команду керівники гуртків КЗ «ЦДЮТ» Кобзар Надія Володимирівна та Щіченко Наталія Іванівна.

Вітаємо команду і бажаємо нових перемог!