Відбулося засідання учнівсько-студентського парламенту

Дата: 08.11.2018 13:37

7 листопада відбулося засідання працівників міської ради на чолі з заступником міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмили Кривошеї та представників навчальних закладів міста. Розпочалось засідання з обрання голови учнівсько-студентського парламенту. Учні шкіл та студенти майже одноголосно підтримали запропоновану кандидатуру, а саме - Ольгу Новікову, студентку Бобринецького коледжу ім.Порика.

Не менш важливим стало обговорення проекту реконструкції Кубинського парку, з яким присутніх ознайомив начальник відділу економіки, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності міської ради Євгеній Кулик. В ході обговорення учні та студенти висловили щиру зацікавленість даним проектом, оскільки основною його метою є створення місця, де молодь мала б можливість активно та змістовно проводити вільний час. Сергій Паїцький закликав парламентарів писати проекти до громадського бюджету, що беззаперечно виведе громаду на новий рівень та дасть можливість юним патріотам внести свій вклад у розвиток міста. Наостанок, Людмила Петрівна, Євгеній Петрович та Сергій Володимирович закликав молодь бути активною, пропонувати власні ідеї, адже тільки спільними зусиллями ми можемо зробити наше місто гарним, комфортним та перспективним.