Внутрішньогрупові змагання з баскетболу

Дата: 02.11.2018 08:28

Фото без опису31 жовтня 2018 року у комунальному закладі «ДЮСШ» Бобринецької міської ради відбулися внутрішньогрупові змагання з баскетболу «Баскетбольна осінь-2018».

У змаганнях приймали участь дві команди юнаків та команда дівчат. Змагання проходили по коловій системі.

І - місце посіла команда «БК Зелений Клин»: Штанько Сергій, Фадєєв Каспар, Василевич Ілля, Ілющенко Максим, Лозінський Олександр.

ІІ - місце виборола команда «БК Бродвей»: Іншакова Ліна, Гідірім Маргарита, Славінська Аліна, Дудіна Катерина, Головко Олена, Крисенко Варвара.

ІІІ - місце зайняла команда «БК Черьомушки»: Буянін Андрій, Клочок Руслан, Коваленко Марк, Висоцький Назар, Мазур Назар, Соколан Владислав.

У кінці змагань директор КЗ «ДЮСШ» Кундель В.Г. вручив переможцям і призерам грамоти та дипломи.