«Футбольна осінь-2018»

Дата: 01.11.2018 16:26

Фото без опису26 жовтня 2018 року у комунальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради відбулися внутрішньо-групові змагання з футзалу «Футбольна осінь-2018».

У змаганнях прийняли участь вихованці 2007-2009 року народження. Змагання проходили по коловій системі.

Перемогли юнаки з команди «Новатор-Ю»: Каранаєв Єгор, Зінченко Денис, Пустовойченко Максим, Ткаченко Ілля, Гуро Олександр.

Друге місце зайняла команда «Динамо-Ю» в складі: Колпак Андрій, Пріхно Максим, Штурко Роман, Коваленко Марк.

Третє місце зайняли юнаки з команди «Вогняний Орел»: Бурцев Станіслав, Загрийчук Максим, Сидоренко Віталій, Капустинський Дмитро, Кубряк Артем.

У кінці змагань директор КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Кундель В.Г. вручив переможцям і призерам грамоти та дипломи.