Дата: 20.11.2018 15:45

Фото без опису22 листопада з 11.00 до 15.00 у місті Бобринець відбудеться «Туристичний баркемп: як посилювати туристичну привабливість Бобринецької громади».

Захід має три тематичні складові – розвиток територій та брендинг, туризм, медіа.

Формат баркемпу передбачає неформальне спілкування зі знавцями у сфері прикладного туризму, брендингу громад та територій, медіа як інструмент для посилення іміджу та туристичної привабливості громади.

Також учасники матимуть нагоду познайомитися з цікавими підходами щодо організацій медіа- та етноекспедицій, поглибити свої знання про сучасні практики розвитку внутрішнього туризму.

До участі запрошуємо істориків, краєзнавців, працівників музеїв, архівів, журналістів, освітян, фотографів, дослідників, молодь, яка цікавиться екстремальним туризмом, всіх небайдужих до історії рідного краю.

*Баркемп – (не) конференція, вільний комунікативний майданчик з цікавими форматами для обміну досвідом та навчання.

Організатори забезпечують каву-брейк та компенсовують доїзд для учасників з сіл Бобринецької ОТГ.

Захід проводиться спілкою "Громадські ініціативи України" в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). Cпілка "Громадські ініціативи України" є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області.

Місце події - кафе "Rozmarin", велика зала (вул.Миколаївська, 9)
Початок реєстрації та музична програма - з 10:30
Сторінка події: https://www.facebook.com/events/2224603134459085/ (тут будуть викладені всі матеріали заходу, презентації, фото, відеозаписи).

Організатори забезпечують каву-брейк, обід та компенсовують доїзд для учасників з сіл Бобринецької ОТГ. Всі учасники отримають сертифікати.

Координаторка заходу: Ірина Ткаченко, 0976931163