Святкування Хелловіну в Коржівському сільському клубі

Дата: 01.11.2018 15:23

Фото без опису31 жовтня в Коржівському сільському клубі завідуючою Валентиною Змикало та бібліотекарем Кристиною Касперською проведено цікаву програму до католицького свята «Хелловін». Ретельною була підготовка, а саме тематичне оформлення зали, сцени, фото зони.

На свято завітали жителі села, гості з м.Бобринець в тематичних костюмах та масках. Всі бажаючі мали змогу «замаскуватися» під нечисть від художниці,  керівника гуртка ЦДЮТ «Світ креативу» Надії Кобзар. Валентина Миколаївна підготувала багато цікавих ігор та конкурсів. Головними атрибутами свята були хелловінський гарбуз та привиди. Для когось Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і розважитися з друзями. А хтось вважає, що це "диявольське святкування, яке не повинно з'являтись в Україні". Що ж, у кожного своя думка...

Дякуємо представникам Аграрної самооборони, які слідкували за порядком під час проведення заходу.Фото без описуФото без описуФото без опису