Переможці Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Українська естафета творчості»

Дата: 30.10.2018 15:36

Фото без опису20 жовтня у Кропивницькому проходив 10-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості», який проводиться за підтримки Міністерства культури України та національної спілки композиторів України.

Мета фестивалю - підтримка та популяризація творчості талановитих дітей.

У фестивалі взяла участь молодша група хореографічного колективу «Роксолана» (керівник Виноградська Людмила Іванівна) комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради.

Юні таланти отримали дипломи І ступеня за перемогу у номінаціях «Народна хореографія» і «Сучасна хореографія» та два сертифікати (кожен на 1000 Є) для поїздки у червні 2019 року до дитячого творчого табору (м. Кітень, Болгарія) для участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряні мости».Фото без описуФото без описуФото без опису